CHCETE VĚDĚT CO JE V TÝMU NOVÉHO ?

AKTUALITY 
 

Tým ORLEN Janík Motorsport má za sebou další, v pořadí už osmadvacátou, sezónu v závodech do vrchu. A také rok 2023 budeme hodnotit jako úspěšný. Václav Janík se i přes neúčast na jednom podniku stal mistrem České republiky ve své třídě E2/SC/3000. V absolutním pořadí mistrovství ČR mu patří druhé místo.

Druhá část týmu setrvala na brněnském Masarykově okruhu, kde své poslední dějství napsal seriál "Le série", svým již historicky 75. závodem - 8h Le Brno. Posádka reprezentující tým Janík Motorsport byla tentokrát tvořena Davidem Dědkem, Jakubem Beinhauerem a Josefem Čiklem. Závod probíhal naprosto bezproblémově - bleskové výměny pilotů,...

O uplynulém víkendu napsalo Mistrovství ČR v závodech do vrchu svou poslední letošní kapitolu. A s ním i ORLEN | Janík Motorsport. Stalo se tak v Lanškrouně na čtvrtém ročníku akce GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose.

Po úspěšném domácím podniku ECCE Homo se naši vrchaři sjeli v nedalekém Vrbně pod Pradědem, kde se konal jubilejní desátý ročník místního Vrbenského vrchu.

Jednou v roce se pozornost všech fanoušků závodů do vrchu z celé Evropy soustředí do našeho malebného Šternberka. Závod Ecce Homo je stálicí nejen kalendáře Mistrovství České republiky, ale i Mistrovství Evropy, což z něj dělá motoristický svátek, který přiláká do Šternberka každý rok tisíce příznivců kopcového závodění.

U 21

29.05.2023

Šedesátý šestý a šedesátý sedmý závod zapsala letos stálice Mistrovství České republiky v závodech do vrchu - Ústecká 21. S tratí dlouhou 3 650 metrů odjela zabojovat i vrchařská sestava týmu ORLEN Janík Motorsport.

Třídenní testování na Masarykově okruhu se volně přehouplo do prvního podniku Mistrovství České republiky závodů do vrchu s názvem VI.GMS PROLOG AUTOMOTODROM BRNO. Při letošní vrchařské premiéře mohli fanoušci obdivovat i čtyři vozy v barvách Janík Motorsport.