Závodní sezona 2016 skončila ...

25.10.2016

Závodní sezonu 2016 jsme ukončily sobotním vytrvalostním závodem na Masarykově okruhu 10H Le Brno s nepatrným množstvím smůly i štěstí se nám podařilo vyjet 2. místo v D4 a celkově 11. místo v nabité konkurenci. Závod odstartoval již tradičně Martin Schmitt , další stinty jsme pokračovali s vypůjčenou posádkou z týmu R4R, Lubošem Havlíčkem a Tomášem Michalíkem , dokončení závodu za tmy dojížděl také tradičně manažer týmu David Dědek. Dobrý výsledek se zadařil i díky pravidelné jízdě bez zbytečných kolizí, výletů mimo trať a neplánovanou návštěvou boxů. Dobrá taktika prostě k vytrvalostním závodům patří.

K okruhovým vytrvalostním závodům jsme se vrátily po šesti letech, cílem bylo závod dokončit což se podařilo. Dokonalá příprava před závodem a organizace při závodě přinesla perfektní atmostéru a třešničku na dortu v podobě poháru za druhé místo

V neděli jsme mohli přivítat na dni otevřené dráhy množství pozvaných podporovatelů,dodavatelů, zákazníků a fanouškům kterým jsme se snažili poděkovat za spolupráci připraveným občerstvením a svezením nejen v závodních vozech. Poděkování samozřejmě patří i našim mechaniků jak za perfektní bezchybnou přípravu v dílně, tak dokonalou a sehranou práci celou sezonu na závodech.

Jedním z bodů bylo představení a otestování naší nové techniky Alfa Romeo 147 SP pro vrchařskou sezonu 2017. S tímto vozem plánujeme účast jak na domácím šampionátu MČR, také bychom rádi reprezentovali i na ME v divizi A-2000.

Ještě jedou poděkování všem za sezonu a krásný motoristický víkend.