SMUTNÝ VÍKEND NA ALBRECHTICKÉM KOPCI

25.08.2020

Tisková zpráva našeho týmu Nutrend Racing k poslednímu závodnímu víkendu v rámci českého mistrovství automobilů do vrchu, který se konal v Lanškrouně na trati Laudon, vznikala velmi obtížně. Příčinou jsou události, které zcela zastínily veškerý program jinak vzorně připraveného závodu na oblíbené vrchařské trati. V průběhu sobotního programu totiž došlo k tragické události, při níž přišel o život Jiří Los, dlouholetý závodní kolega a skvělý přítel.

Veškeré informace ke sportovní stránce tohoto víkendu považujeme za naprosto nepodstatné, protože v průběhu sobotních tréninků ztratila "vrchařská rodina" jednoho ze svých členů...

Jiří Los byl dlouhá léta předním jezdcem českého šampionátu a výborně reprezentoval českou vrchařskou školu v kategorii cestovních vozů i při závodech mistrovství Evropy, kde v uplynulých sezónách zastával post českého reprezentanta. Celý náš tým, Nutrend Racing tímto vyjadřuje upřímnou soustrast rodině Jiřího Losa i všem jeho blízkým.

Tým Nutrend Racing se rozhodl zúčastnit nedělních jízd v rámci piety a vzpomínky na nečekaný odchod svého kolegy. Václav Janík, Jiří Svoboda, Marek Rybníček i David Dědek se pokusili o symbolické rozloučení se svým kolegou prostřednictvím absolvovaných jízd a zvukem závodních motorů, chtěli tak vzdát čest závodní kariéře, blízkého přítele Jiřího Losa.

Čest tvé památce a hodně síly tvým blízkým v těchto těžkých chvílích. Jiříku budeš nám všem moc chybět...  

https://www.janik-motorsport.com/novinky/smutny-vikend-na-albrechtickem-kopci