Jsme v polovině vrchařské sezony, bilancujeme a chystáme se na druhou polovinu . Italské Trento - Bondone nás očekává.

20.06.2019

Blíží se konec června a vrchařská sezona se pomalu dostává do druhé poloviny, stejně tak jako seriál EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIP. Po šestém závodě v německém Glasbachu již lze bilancovat.

Začátek sezóny nebyl jednoduchý, nevyhnuly se mně technické problémy ani havárie, ale vždy se podařilo klukům v dílně vše zdárně vyřešit a absolvoval jsme plný počet bodovaných závodů , vždy na stupních vítězů s pravidelnou dávkou bodů do celkového pořadí hodnocení šampionátu. V polovině sezony P4. v kategorie 1 a P2 ve skupině A .

6-7.července se postavím na start s velkým respektem a odhodláním krásného a asi nejtěžšího závodu v sezóně jak z pohledu jezdce, tak techniky. 17,3 km dlouhé italského Trento - Bondone bude pro mne velká premiéra a prověrka mé paměti a odolnosti a připravenosti techniky. Věřím, že osvědčená a perfektně připravená technika ve svém domácím prostředí nezklame a já se s tím budu muset nějak popasovat, tak držte za čtrnáct dní palce ať vše dobře dopadne. https://www.fia.com/.../european-h.../season-2019/2019-standings